Nabídka zaměstnání

  • Škola Boleradice hledá kvalifikovaného zaměstnance s praxí na pozici kuchařka – kuchař.  Jedná se o pracovní poměr na celý úvazek, možnost práce na dobu neurčitou. Nabízíme plat ve výši 16 000 – 19 000 dle délky praxe. Jedná se o práci v klidném prostředí, vztah k dětem je vítán. Nabízíme stálou pracovní dobu, zaměstnanecké benefity – obědy, příspěvky na důchodové pojištění, rekreaci. Nástup od srpna 2018, nebo dle domluvy.
  • Firma HIGHFIVE Job Agency s.r.o. hledá pracovníka, jehož náplní práce bude kompletace a vizuální kontrola plastových výrobků. Práce je vhodná pro ženy. Požadujeme manuální zručnost a zodpovědný přístup. Nabízíme příjemný a pohodový kolektiv, práci na HPP a odpovídající platové ohodnocení. Místo výkonu práce: Hustopeče. Pro více informací volejte na tel. číslo 602 543 168
  • Strojírenská společnost NORMA Czech, s.r.o. v Hustopečích hledá OPERÁTORY VÝROBY. Jedná se o jednoduchou manuální činnost. Práci je možno vykonávat na hlavní pracovní poměr nebo formou brigády. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Nabízíme řadu benefitů, například závodní stravování nebo 5 týdnů dovolené. Schůzku je lépe předem dohodnout na telefonním čísle 734 346 351 nebo emailem kariera.cz@normagroup.com. Kontaktní osoba: Ivana Malinovská.