Hlášení 15.11.2017

  • Oznamujeme občanům, že svoz popelnic bude mimořádně ve čtvrtek 16.11.2017.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků zve své příznivce na poslední představení komedie Na letním bytě, které se uskuteční v sobotu 18.11.2017 v 19,30 v rámci evropského projektu Noc divadel. Děti mohou do divadla přijít už v 15 hod. a zúčastnit se aktivně programu O boleradickém tajemství, který pro ně připravilo rodinné divadlo Tři věžičky z Rosic. Vstupenky na odpolední i večerní představení jsou za zvýhodněnou cenu a je možné je zakoupit v předprodeji v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin nebo je rezervovat na webových stránkách divadla.
  • ZO ČSV Klobouky u Brna zve všechny občany na přednášku paní MUDr. Jany Hajduškové na téma Apiterapie a včelí produkty v domácí lékárně. Přednáška se koná 19.11.2017 v přednáškovém sále gymnázia v Kloboukách u Brna v 16 hodin. Těšíme se na Vaši účast.
  • Firma METAL WORKING CZ, s.r.o. Kobylí hledá do pracovního poměru plánovače výroby-technika. Podmínkou je vzdělání ve strojírenství a praxe v oboru. Zájemci se mohou hlásit se na tel. č. 519 367 146 nebo e-mailem na info@metalworking.cz.
  • Firma Notino hledá zaměstnance i brigádníky do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rajhradu je zajištěna zdarma firemním autobusem z obcí Židlochovice, Pohořelice, Ivančice, Šlapanice a přilehlých oblastí. Firma dále nabízí brigádníkům základní mzdu 100Kč na hodinu a v prosinci při dosažení bonusů až 210Kč za hodinu.  Předchozí praxe na pozici není nutná, ale vyžaduje se manuální zručnost, zodpovědnost a ochota ke směnnému provozu. Od poloviny listopadu je možné docházet také na noční směny. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu pracujpronas@notino.com nebo na telefonním čísle: 530 514 098.