Hlášení 30.6.2017

  • Obvodní zdravotní středisko Klobouky – MUDr. Donné oznamuje, že v pondělí 3.7. a v úterý 4.7.2017 nebude ordinovat.
  • Obvodní zdravotní středisko Klobouky, ženská ambulance MUDr. Chvátalová oznamuje, že od 29.6. do 7.7.2017 nebude ordinovat. Akutní případy gynekologie Břeclav – tel. 519315692.
  • Nabízíme vám práci ve výrobní společnosti snů ve vaší blízkosti. Jedná se o řádný pracovní úvazek ve firmě. Nabízíme dobré platové ohodnocení, příplatky a benefity, například příspěvek na dopravu, firemní fitness, výhodný nákup firemních produktů a mnoho dalších benefitů. Máte-li zájem a zkušenosti ve strojírenském, elektrotechnickém nebo potravinářském průmyslu, můžete volat telefonní číslo 604 209 286 – pan Petr Nešpor z firmy Fenix.
  • Firma Pekařství Křižák s.r.o. Klobouky u Brna přijme „Expedientku“. Požadují: pečlivost, samostatnost, spolehlivost. Třísměnný provoz. Nástup možný ihned. Tel: 777 161 737, Email:gabina@pekarstvikrizak.cz
  • Obec Morkůvky vyhlašuje přijímací řízení do Dětské skupiny Peřinka s docházkou od 4. 9. 2017. Přijímány budou děti od 2 let do zahájení povinné školní docházky. Celoroční provoz včetně prázdnin od 7 do 17 hodin, 1 pečující osoba na maximálně 6 dětí, zajímavá náplň činnosti zaměřená na život na venkově, místní a regionální tradice, řemesla, maximální pobyt venku, sport, environmentální výchovu. Dále logopedie a výuka angličtiny. Přihlášky budou přijímány do čtvrtka 29. 6. 2017. Bližší informace včetně formuláře přihlášky naleznete na webu obce Morkůvky.
  • Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovníky na pozici Vedoucí prodejny a Zástupce vedoucí na prodejnu do Divák. Nástup je možný po dohodě. Více informací na tel. čísle 725 941 438.
  • Mezinárodní společnost Westfalia Metal s.r.o. se sídlem v Hustopečích rozšiřuje týmy ve výrobě i administrativě. Přidejte se ke kolegům na pozice: pracovník/ce ruční montáže, svářeč, nástrojář, obsluha strojů, obsluha lisů, manipulační pracovník/ce, ERP Administrátor/ka senior (IT), Product Designer jr., asistent/ka – sekretářka (komunikativní AJ) Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy a školení atd. Pro více informací kontaktujte paní Veroniku Mrázkovou na telefonním čísle: 605 207 386 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com