Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/79541/virtual) in /data/web/virtuals/79541/virtual/www/wp-includes/blocks.php on line 532
Nabídka zaměstnání a brigád – Boleradice

Nabídka zaměstnání a brigád

  • Firma Pekařství Křižák s.r.o. Klobouky u Brna přijme expedientku. Požaduje: pečlivost, samostatnost, spolehlivost. Třísměnný provoz. Dále hledá pracovníky na pozici: pekař/pekařka. Požaduje: šikovnost, flexibilitu, spolehlivost, manuální zručnost. Není nutné vyučení v oboru. Nástup možný ihned. Informace na tel: 777 161 737; email: gabina@pekarstvikrizak.cz.
  • Berendsen Textil Servis s.r.o. se sídlem ve Velkých Pavlovicích přijme pracovníka distribuce – řidiče. Nabízí: práci na hlavní pracovní poměr, 5 týdnů dovolené. Náplní práce je rozvoz pracovních oděvů a rohoží zákazníkům. Nástup: možný ihned. Požadavky: SOU nebo SŠ, řidičský průkaz sk. B (praxe s rozvozem vítána). Dobrý zdravotní stav. Životopis zasílejte na david.smid@berendsen.cz , tel. 725 016 894.
  • Společnost NORMA Czech, s.r.o. v Hustopečích hledá s okamžitou platností BRIGÁDNÍKY (vhodné i pro mladistvé starší 15 let) do strojírenské výroby. Jedná se o jednoduchou manuální činnost (zejména třídění šroubů). NABÍZÍ: nástup možný IHNED, práci na Dohodu o provedení práce (odměna 90Kč/h), závodní stravování. Kontaktní osoba: Simona Klimusová, 519 440 304.
  • Domov  Betlém v Kloboukách u Brna přijme do pracovního poměru pečovatelku a pečovatele pro osoby s těžkým tělesným postižením. Nástup možný od října, případně od poloviny září.  Informace na telefonu  739 244 837.
  • Společnost VINIUM a.s. přijme dělníky na hlavní pracovní poměr na dobu určitou do konce roku 2016. Jedná se o práci ve sklepě při výkupu a zpracování hroznů. Bližší informace poskytne p.Mislovič na tel. 606 735 675.
  • Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj firemní tým a nabízí volné pracovní pozice: 1. Operátor(ka) balení nábytkových dílců na hlavní pracovní poměr, 2. Brigáda – nepravidelná výpomoc: Pomocná síla pro balení nábytku, která je vhodná pro studenty, rodiče na mateřské dovolené a aktivní důchodce. Popis práce: balení nábytkových dílců a kování. Požadujeme: manuální zručnost a fyzickou zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup. Žádost o místo možno zaslat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz. Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 457 686.