Hlášení 22.7.2016

  • Firma Polyplast s.r.o. přijme do pracovního poměru montážníka do výroby plastových oken do jednosměnného provozu v Boleradicích. Požaduje: fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, praxi v oboru, střední odborné vzdělání s výučním listem výhodou. Nabízí: odpovídající finanční ohodnocení (od 16 000 Kč), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Nástup možný ihned. Možné také brigádně na DPP (není nutná praxe). Kontakt a bližší informace Ing. Václav Hrdý, t.č. 608 235 323, hrdy@polyplast.cz.
  • Firma BV Brumovice výtahy přijme, do provozovny Brumovice a Klobouky, pracovníky na pozici svářeč, zámečník. Nástup ihned. Hlaste se přímo v provozovně v Kloboukách u Brna, Nádražní 84 (naproti stavebniny Vlček) u Ing. Bobka nebo na telefonu 518 305 570.
  • Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. provozující dřevovýrobu v Kloboukách u Brna hledá do svého provozu pracovníka na třídění a opravu palet. Výhodné platové podmínky, nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit na tel. 736 631 591 nebo na e-mailu: drevovyroba@drevovyrobahovezak.cz