Hlášení 3.12.2015

  • Manželé Křižákovi oznamují, že zítra, v pátek 4.12.2015 od 14,00 hod. budou prodávat vánoční stromky na č.p. 6 – naproti pošty.
  • Obec Němčičky nabízí k pronájmu 2 bytové jednotky s dispozicí 1 + kk a 3 + kk. Doba nájmu 2 roky. Měsíční nájem bez energií od 2 700 Kč. Bližší informace v kanceláři úřadu, tel. 774 419 835.
  • Městys Boleradice hledá zaměstnance do nové obecní restaurace v Boleradicích na pozice  číšník/servírka , provozní a kuchař. Hledáme zodpovědné a samostatné uchazeče s aktivním přístupem a zájmem o práci, nabízíme stabilní práci v novém kolektivu, fixní platové ohodnocení a bonusy. Bližší informace k nabízeným pozicím získáte na našem úřadě (tel. 519 423 185, e-mail: obec@boleradice.cz) nebo na úřední desce.
  • Kovotec – obrábění kovů zakázková výroba Hustopeče hledá operátora CNC kovoobráběcích strojů. Minimálním požadavkem je vzdělání ve strojírenském oboru, praxe vítána. Informace získáte na tel.: 519 411 660.
  • Kominictví Tomáš Strouhal z Křepic provádí pravidelné roční kontroly a čištění komínů, provádí také vložkování komínů a staví krbové obestavby dle platných norem včetně revize. Pro informace volejte 774 938 398, webová stránka: www.kominem.cz
  • Jabor Borkovany bude zítra, v pátek 4.12.2015 v 11,30 hod. prodávat čerstvé maso a uzeniny.
  • Vážení občané, přijďte nakoupit vánoční dárky na brněnské výstaviště, kde se až do neděle 13. prosince konají tradiční Vánoční trhy s více než čtyřmi stovkami prodejců. Rádi bychom Vás rovněž pozvali na bohatý doprovodný program, který zahrnuje více než 30 koncertů, hudebních, divadelních a tanečních představení. Více informací na webových stránkách www.bvv.cz.
  • BAUHAUS v Brně na Heršpické nabízí nejširší výběr vánočních stromků, řezaných dánských jedlí Nordmann, v různých výškách za nejlepší ceny. Navíc od 12. prosince již tradičně BAUHAUS naděluje stokorunovou slevu na kapra při nákupu nad tisíc korun.   A pokud nevíte co pod stromeček, pak v BAUHAUSu najdete spoustu nápadů na dárky včetně dárkových poukázek. Nabídku společnosti BAUHAUS najdete také na www.bauhaus.cz Na Vaši návštěvu se těší BAUHAUS Brno.“