23.7.2015

Výbor zahrádkářů Boleradice informuje veřejnost o možnosti sušení ovoce všeho druhu, v současné době meruněk. Bližší informace na stránkách zahrádkářů a ve vývěsce. Využijte této možnosti a nasušte si.

Dětská ambulance Klobouky, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od 27.7.-7.8.2015 nebude ordinovat.

Kulturní spolek PUBLIKUM pořádá v pátek 24.7.2015 od 20.00 hod. v Divákách v hospodě „U Komára“ (ve dvorním traktu) vystoupení kapely Tomáš Kočko & Orchestr. Vstupné je 90 Kč, odvoz a občerstvení je zajištěno. Těší se na Vás pořadatelé.

Hejtman Jihomoravské kraje vyhlašuje pro celé území Jmk dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požáru. V tomto období je zakázáno rozdělávat nebo udržovat otevřený oheň, kouřit, odhazovat hořící nebo doutnající předměty, používat zábavnou pyrotechniku a jiné obdobné výrobky. Místem se zvýšeným nebezpečím vzniku požáru v období nadměrného sucha se rozumí: lesní porosty a jejich bezprostřední okolí do vzdálenosti 50 m, suché travní porosty a plochy zemědělských kultur.

Výstavářská firma Ing. Hájek Borkovany  hledá do stálého pracovního poměru 2 stolaře s možností nástupu od 1.8.2015. Požadavek: ŘP skupiny „B“, výhodou ŘP skupiny „C“, manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav. Náplň práce: výroba atypických výstavářských prvků převážně z LTD. Po zapracování možnost montáže veletržních stánků. Nabízíme: dobré platové ohodnocení, možnost služebních zahraničních cest. Telefon: +420 604 254 224; e-mail: rose@vodanet.cz