20.7.2015

Vodovody a kanalizace oznamují, že od pondělí 20.7. do pátku 24.7.2015 budou provádět odečty vodoměrů. Prosí občany, kteří nemají přístupný vodoměr a nebudou doma, aby stav vodoměru opsali na lístek a připevnili jej na viditelné místo.

Hejtman Jihomoravské kraje vyhlašuje pro celé území Jmk dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požáru. V tomto období je zakázáno rozdělávat nebo udržovat otevřený oheň, kouřit, odhazovat hořící nebo doutnající předměty, používat zábavnou pyrotechniku a jiné obdobné výrobky. Místem se zvýšeným nebezpečím vzniku požáru v období nadměrného sucha se rozumí: lesní porosty a jejich bezprostřední okolí do vzdálenosti 50 m, suché travní porosty a plochy zemědělských kultur.

Výstavářská firma Ing. Hájek Borkovany  hledá do stálého pracovního poměru 2 stolaře s možností nástupu od 1.8.2015. Požadavek: ŘP skupiny „B“, výhodou ŘP skupiny „C“, manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav. Náplň práce: výroba atypických výstavářských prvků převážně z LTD. Po zapracování možnost montáže veletržních stánků. Nabízíme: dobré platové ohodnocení, možnost služebních zahraničních cest. Telefon: +420 604 254 224; e-mail: rose@vodanet.cz