Hlášení 10.4.2015

TJ Sokol Boleradice sehraje v neděli 12.4.2015 v 16,00 hod. další mistrovské utkání v Kloboukách u Brna. Přijeďte povzbudit naše hráče.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice vás zve v neděli 12. dubna v 16 hodin na Jarní koncert dětského pěveckého sboru Colorata ze Šitbořic. Součástí nedělního odpoledne v divadle je také vernisáž výstavy obrazů studentek brněnské Střední umělecké školy. Vernisáž začíná už od 15 hod. Vstupenky na Jarní koncert si můžete rezervovat na webových stránkách divadla nebo v pokladně divadla ve středu a v pátek nebo před začátkem koncertu. Vstup na vernisáž je zdarma. Těšíme se na setkání v divadle.

E.ON Česká republika,s.r.o. oznamuje občanům že od 9.4.2015 provádí v obci odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování. Žádáme všechny občany, aby umožnili přístup k elektroměrům, případně napsali výrobní číslo a stav měřidla na lístek s adresou na dveře domu. Připravte si také stavy elektroměrů ze sklepů, garáží, staveb atd. Lístky se stavy můžete také odevzdat na ÚM. Za maximální vstřícnost předem děkujeme.

Firma JUKKA bude v pondělí 13.4.2015 v době od 9:15 do 9:45 hod. před pohostinstvím prodávat stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné.

Společnost ALBA-METAL nabízí práci ve výrobě kovových komponentů pro automobilový průmysl. Pro práci ve směnném provozu nepožadujeme předchozí kvalifikaci, zaškolení a zácvik poskytneme při nástupu. Bližší informace na webu společnosti www.alba.cz. Kontakt: Silvie Suchyňová, tel.: 519 440 254, mob.: 778 538 241, e-mail:silvie.suchynova@alba.cz

Nábytek Mikulík Vranovice přijme do pracovního poměru TRUHLÁŘE pro výrobu nábytku.Požadujeme vyučení v oboru. Nabízíme zázemí stabilního zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity a další zaměstnanecké výhody. Nástup možný ihned. Žádost o místo možno zaslat na e-mail: miroslav.mikulik@nabytek-mikulik.cz. Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel.: 608 815 550.