Hlášení 9.4.2015

Jabor Borkovany bude zítra, v pátek 10.4.2015 v 11:30 hod prodávat v naší obci maso a uzeniny.

 

TJ Sokol Boleradice sehraje v neděli 12.4.2015 v 16,00 hod. další mistrovské utkání v Kloboukách u Brna. Přijeďte povzbudit naše hráče.

 

Společnost ALBA-METAL nabízí práci ve výrobě kovových komponentů pro automobilový průmysl. Pro práci ve směnném provozu nepožadujeme předchozí kvalifikaci, zaškolení a zácvik poskytneme při nástupu. Bližší informace na webu společnosti www.alba.cz. Kontakt: Silvie Suchyňová, tel.: 519 440 254, mob.: 778 538 241, e-mail:silvie.suchynova@alba.cz

 

E.ON Česká republika,s.r.o. oznamuje občanům že od 9.4.2015 provádí v obci odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování. Žádáme všechny občany, aby umožnili přístup k elektroměrům, případně napsali výrobní číslo a stav měřidla na lístek s adresou na dveře domu. Připravte si také stavy elektroměrů ze sklepů, garáží, staveb atd. Lístky se stavy můžete také odevzdat na ÚM. Za maximální vstřícnost předem děkujeme.

 

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice vás zve v neděli 12. dubna v 16 hodin na Jarní koncert dětského pěveckého sboru Colorata ze Šitbořic. Součástí nedělního odpoledne v divadle je také vernisáž výstavy obrazů studentek brněnské Střední umělecké školy. Vernisáž začíná už od 15 hod. Vstupenky na Jarní koncert si můžete rezervovat na webových stránkách divadla nebo v pokladně divadla ve středu a v pátek nebo před začátkem koncertu. Vstup na vernisáž je zdarma. Těšíme se na setkání v divadle.

 

Nábytek Mikulík Vranovice přijme do pracovního poměru TRUHLÁŘE pro výrobu nábytku. Požadujeme vyučení v oboru. Nabízíme zázemí stabilního zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity a další zaměstnanecké výhody. Nástup možný ihned. Žádost o místo možno zaslat na e-mail: miroslav.mikulik@nabytek-mikulik.cz. Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel.: 608 815 550.

 

Firma JUKKA bude v pondělí 13.4.2015 v době od 9:15 do 9:45 hod. před pohostinstvím prodávat stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné.