Hlášení 26.3.2015

Rada městyse zve všechny seniory na tradiční setkání, které se uskuteční dnes, ve čtvrtek 26.3.2015  od 16,30 hod. v sále.

 

Jabor Borkovany bude zítra, v pátek 27.3.2015 v 11:30 hod prodávat v naší obci maso a uzeniny.

 

Firma Ovoimont bude zítra, v pátek 27.3. 2015 ve 13,30 hod. prodávat v naší obci ovocné stromky.

V nabídce budou jabloně, hrušky, třešně, meruňky, broskve, vinná réva, rybíz, angrešt a další.

Dále bude možné zakoupit cibuli, jablka,  med lesní a květový, výběrové marmelády Maintal, krmné směsi pro králíky s léčivy a granulovaná nebo šrotovaná krmiva pro nosnice v baleních 10 a 25kg, postřiky, zahradnické a květinové substráty a hnojiva: NPK, ledek, cererit, hnojivo na brambory a granulovaný kravský hnůj za výhodné ceny.

Prodejce bude vykupovat vyloupaná jádra vlašských ořechů.

Stále probíhá doprodej sadbových brambor.

 

Městys Boleradice, OS Nedánov, Květiny Hana Vystoupilová a Hostinec u Pážat vás zvou na akci s názvem „Za jarní inspirací do Boleradic“, která bude v neděli 29.3.2015 v době od 14,00 do 17,00 hod. v sále. Na programu bude soutěž o nejchutnější velikonoční dobrotu, vystoupení dětí ze ZŠ a MŠ Boleradice a dětí z Polehrádku, ochutnávka a prodej nejen netradičních celozrnných a bezlepkových, sladkých i slaných zákusků, prodej jarních a velikonočních výrobků a dekorací, dílničky pro děti, ochutnávka a prodej domácích sýrů, ukázka zdobení a prodej perníčků a kraslic, ochutnávka špenátových specialit a výstava obrazů bratrů Jana a Pavla Novotných. K poslechu zahraje CM Strunka. Vstupné je dobrovolné.

 

TJ Sokol Boleradice, oddíl kopané, sehraje v neděli 29.3.2015 v 15,30 hod. první mistrovské utkání na hřišti v Brumovicích. Přijeďte povzbudit naše hráče.