Hlášení 19.3.2015

Firma JUKKA bude v pátek 20.3.2015 v době od 11:00 do 11:45 hod. před pohostinstvím prodávat stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné.

Jabor Borkovany bude zítra, v pátek 20.3.2015 v 11:30 hod prodávat v naší obci maso a uzeniny.

Drůbežárna Prace bude v pátek 20.3.2015 ve 12:00 hod. prodávat:

kuřice všech barev za 160 – 170,- Kč/ks

roční slepice za 80,- Kč/ks

a krmivo pro drůbež a králíky

Dále bude vykupovat králičí kůže, cena až 20,- Kč za kůži.

Firma Kohaplant, spol. s r.o. bude ve středu 25.3.2015 v době od 9,20 hod. do 9,40 hod. prodávat ovocné stromky: jabloně, broskve, švestky, hrušky, meruňky, višně, blumy, lísky, třešně srdcovky, nektarinky, rybíz -osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné na pěstování. Angrešt: bílé a červené odrůdy odolné proti padlí. Borůvky, Tayberry, brusinky, ostružiny Orkan, zimolez, Aktinidie-kiwi – mrazu odolná osvědčená odrůda vhodná do všech poloh, réva stolní, maliny, Amelanchier, balené růže – široký sortiment odrůd od bílé až po krvavě červenou. Speciální hnojivo na podporu kořenového systému. Švestky pouze za 99 Kč. Kořeny jsou ošetřeny speciálním disperzním gelem, který chrání kořeny před vysušením.

Berendsen Textil Servis s.r.o. se sídlem ve Velkých Pavlovicích přijme do hlavního pracovního poměru operátorku skladu. Práce na ranní a odpolední směnu od pondělí do pátku. Náplň práce – opravy pracovních oděvů a jejich expedice (práce s podnikovým softwarem). Nástup možný ihned. Požadavky:

SOU nebo SŠ (praxe není nutná)

Uživatelská znalost práce na PC

Praxe šití na šicím stroji – stačí v domácích podmínkách

Možnost vlastní dopravy (bydliště v dojezdové vzdálenosti od Velkých Pavlovic)

Životopis zasílejte na Martina Svobodová martina.svobodova@berendsen.cz, tel. 519 500 433

Kominík z Křepic Tomáš Strouhal provádí pravidelné roční kontroly a čištění spalinových cest, objednávky na tel. 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz , součástí kontroly je vydání zprávy o provedené kontrole a čištění.