Leden je v boleradickem divadle opravdu pestrý

BOLERADICE (ema) – Leden bude v boleradickém divadle nabitý. Kromě domácích se na jevišti představí i ochotníci z Ořechova a divadlo Koráb z Brna.
Divadelní spolek bratří Mrštíků zve na nejúspěšnější představení loňského roku – Cikánský baron – v režii Jiřího Merlíčka. V hlavních rolích vystoupí Michaela Listová a Luboš Straka. Činohra s občasnými zpěvy, jak ji pojmenoval režisér, je uváděna v pátek 8. ledna v 19.30 a v sobotu 30. ledna v 17 a v 19.30 hodin.
V sobotu 9. ledna odpoledne v 17 a večer v 19.30 se konají první představení Jarního předplatného. Ořechovské divadlo přiveze do Boleradic bláznivý vaudevill Babička v trenkách aneb Aprílová komedie. Autor scénáře Vlastimil Peška uvádí: „Vůně dvacátých let, foxtrot, zajímavá a výrazná móda, art deco a
komikové němého filmu, ale i scénáře českých operetek, ve kterých se bláznivé fantazii nekladly překážky, to vše bylo inspirací pro napsání Babičky v trenkách."
V sobotu 16. ledna v 19.30 můžete opět v podání domácích herců vidět představení, které mělo premiéru před Vánocemi Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo.O den později v 15 hodin pak v rámci předplaceného cyklu Rodiče s dětmi do divadla uvede představení Sindibádova dobrodružství divadlo Koráb z Brna.
Vstupenky na všechna představení můžete zakoupit v předprodeji vždy ve středu a v pátek od 18 do 19 hodin a půl hodiny před představením na pokladně divadla. Rezervaci lze provést. i emailem na info@boleradice-divadlo.cz nebo telefonicky na čísle 519 423 061 během předprodeje.
 

Břeclavsko 6.1.2010