Divadlo je vděčné zájmu

Když divadelníci v létě dávali dohromady program předplatného na novou sezónu, netušili jaký zájem o svá představení vyvolají. Předplatné pro dospělé, přestože byly představení zdvojeny, je už téměř vyprodáno a oblíbené nedělní pohádky předplatného Rodiče s dětmi do divadla jakbysmet. Ani samotní ochotníci nezaháleli. Letošní nejoblíbenější představení Cikánský baron bylo stále vyprodané a tak se mohou diváci těšit na další přidané reprízy v lednu a dubnu příštího roku. 

Režisérka souboru Alena Chalupová si vyhrnula rukávy a připravuje hned dvě představení. Ještě letos před vánoci má premiéru čtveřice krátkých příběhů Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo. Divácký zájem ještě před premiérou si vynutil přidání další reprízy před koncem roku a shlédnout toto představení bude možné i v nadcházejícím roce. Konec března je pak vyhrazen premiéře divadelní hry Babička opět v režii Aleny Chalupové. Nejznámější kniha Boženy Němcové převedená na divadelní prkna určitě zaujme malé i velké diváky. 

Tím však výčet programu Divadelního spolku bratří Mrštíků nekončí. Na své si přijdou milovníci tradičních Divadelních plesů, pro školy se opět na jaře připravuje vystoupení oblíbené dvojce Jana Přeučila a Evy Hruškové a jejich veselých a poučných pohádek, ochotníky čekají další zájezdy po vlastech českých a moravských, chystá se další přehlídka Jarní Sešlost.

Divadelníkům v Boleradicích zkrátka nechybí elán a chuť něco dělat. Přejme si, aby jim vydržel i v tom příštím roce a dále těšili své diváky. 

jj

Odkazy: 

www.boleradice-divadlo.cz
Program divadla
Fotogalerie divadla