Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/79541/virtual) in /data/web/virtuals/79541/virtual/www/wp-includes/blocks.php on line 532
Táborové zprávičky 3. – Boleradice

Táborové zprávičky 3.

Bojovou hru, která probíhala od pondělka do úterka absolvovali jako první dva nejmladší oddíly. V průběhu hry nejmladší táborníci zvládli lanovou dráhu, střelbu na cíl, hod šiškami na přesnost, poskytnutí první pomoci, luštění morseových zpráv a další. Vyvrcholením pondělního večera bylo vaření ve volné přírodě – guláš byl vynikající a navíc se našlo několik nových kuchařských talentů.
Přežití ve volné přírodě pokračovalo stavěním stanů. Při táboráku si děti zazpívali písničky. Dokonce se na nás přijela podívat i Policie, ale obstáli jsme. Už jsme šli spát, když zazněl povel NÁSTUP – připravit se k přesunu. Rychle jsme sbalili vše potřebné a spořádaně za doprovodu vedoucích a instruktorů jsme opravdovým Černým lesem vyrazili směr táborová základna. Když jsme dorazili do chatek začalo pršet a pršelo až do rána. V úterý dopoledne jsme úspěšně dokončili bojovou hru a získali od lesního skřítka další indicii pro táborovou hru. Starší oddíly absolvovali výlet do Brtnice, diskotéku, střežení základny a dnes provedli úklid tábora a připravují se na odpolední bojovou hru. A co budou dělat ostatní děti, tedy naši noční hrdinové? Budou psát dopisy a pohledy, hrát hry a diskotéka pro menší je čeká navečer. Tak to je pro dnešek telegraficky vše, další zprávičky budou zase zítra. Všechny pozdravují táborníci.

HVT-DH

Fotografie v galerii jsou postupně doplňovány