Letní hasičská noc

Jednotka sboru dobrovolných hasičů se stejně jako v loňském roce rozhodla otevřít výčep na stadioně pro všechny příznivce vynikajících uzenin a dobrých nápojů již v pátek před "Letní nocí". Bohužel se později k večeru spustil déšť, takže to určitě některé z Vás odradilo, ale na druhou stranu nás potěšili Ti, co se dostavili a poseděli i za škaredého počasí.

V sobotu se nám počasí již umoudřilo, skupina SAXROCK z Olomouce dorazila včas a tak nic nebránilo tomu, aby se na dvě stovky našich příznivců přišlo pobavit, zatančit si a nebo se jen zaposlouchat do jejich skladeb a to do časných ranních hodin. Hasiči měli ve výčepu plné ruce práce, aby stíhali hasit žízeň návštěvníků.Pod rukama jim prošlo více než deset sudů piva a v udírně se vyudilo okolo 37 kg masa.

Skupině SAXROCK bychom rádi touto cestou poděkovali za přijemný večer a zároveň nás od nich velice potěšilo, že se jim na stadioně v Boleradicích výborně hraje. Věříme, že se brzy  zase setkáme. Více o skupině najdete na stránkách www.saxrock.cz , kde se objeví nějaké jejich fotky z "Letní hasičské noci" z Boleradic.

Naše poděkování také patří všem, kdo se na přípravách "Letní hasičské noci" jakkoliv podíleli a pomáhali s přípravami na tuto akci.

Z.Č. – za J-SDH Boleradice.