VELIKONOČNÍ MINI-JARMARK

V neděli 5. dubna odpoledne se ve vestibulu boleradické radnice konal malý velikonoční jarmark. Hlavním organizátorem byla paní Hana Vystoupilová, která oslovila některé firmy z okolí, kamarády a ředitelství školy. V sále si zájemci mohli zakoupit aranžmá paní Vachové a Janouškové, košíky z pediku vyrobené paní Kosinovou, panáčky z  květináčů od paní Lukešové a květiny od paní Vystoupilové.

Velký stánek měli žáci ZŠ a MŠ Boleradice, kteří si vyzkoušeli roli prodejců a nabízeli své výrobky. Tentokrát pocítili, jak těžké je obstát v konkurenci. Velice těžce nesli, že někteří kupující si koupili pouze u „profesionálů“ a  jejich výrobky si „jen prohlédli“.

V průběhu odpoledne si zájemci mohli vlastnoručně ozdobit perníček a vyrobit své aranžmá a pomlázku. Pomlázky zájemce z řad dětí i dospělých před sálem učil plést pan Barek.

Prodejce mrzelo, že hodně občanů dalo přednost jiným aktivitám. Paní Vystoupilová se nabídla, že zákazníkům dá ještě další možnost. Zajímavé výrobky můžete zakoupit u ní v obchodě v Boleradicích.

Přejeme pěkné prožití velikonočních svátků, radost ze sluníčka a jara, na které jsme tak dlouho čekali.