Dámský večer – opět přidány fotografie

V pátek večer v sále městyse Boleradice se uskutečnila velkolepá akce zvaná Dámský večer. Účast slečen, paní a dam byla nevídaná – přišlo více jak čtyři sta návštěvníků. Organizátoři se zřejmě trefili přesně do zájmu diváků. K vidění byla přehlídka svatebních šatů, ukázky společenských účesů, vystoupily stepařky z OS Nedánov a večerem provázel Marek Ouda.

Fotky od Tomáše Havránka

jj.
Dámský večer navštívilo velké množství slečen, paní, dam, ale i pánů. Všichni ti, kteří se chtěli pobavit a podívat se na něco zajímavého, něco nového co u nás ještě nebylo. Byl to večer, kdy se prezentovaly některé firmy z Boleradice a blízkého okolí.

Cukrářství paní Hladůvkové se představilo s mini moučníky a svatebními dorty, ochutnali jsme míchané nápoje, Hanka Vystoupilová představila své umění práce s květinami, kadeřnice Jitka Zoubková načesala modelky a o další podráždění chuťových buněk se postaraly kuchařky z Hostince u Pážat pana Hoška.

 Hlavním lákadlem večera byla přehlídka společenských a svatebních šatů hned ze tří salonů. Z Brna, Hustopečí a Hodonína. Všechny modely byly úchvatné a moc našim modelkám z Boleradice a okolí slušely. Průvodcem bohatého programu večera byl Marek Ouda, který také svým zpěvem potěšil nejedno ouško.

 Velké poděkování patří agentuře p. RADIMA KORÁBA z Brna za zapůjčení přehlídkového mola. Prezentujícím firmám a jejich majitelkám za účast, Vám všem, kdo jste přišli za přízeň a nám pořadatelkám velkou chuť do pořádání podobné akce.

 

 

 
 NĚKDY ZASE NASHLEDANOU!!!!!!                       J.Z.