Mim Hecht zahraje v sobotu i v neděli

BOLERADICE (ema) – Divadelní spolek bratří Mrštíků zve všechny příznivce divadla na Pantomimu Michala Hechta. Montáž nejrůznějších příběhů, které jsou prezentovány vždy s humorným nadhledem, bude uvedena v boleradickém divadle v sobotu v 19 hodin.
Michal Hecht je mim, režisér a pedagog NATY v Tampere, DAMU v Praze, lektor divadelních dílem v USA i jinde a světoběžník. Studoval pantomimu, akrobacii i bojové umění. Absolvoval spoustu kurzů v rozličných směrech pohybového a neverbálního divadla v České republice, Německu, Dánsku. Byl v angažmá loutkového divadla Alfa v Plzni. V letech 1988 a 1989 působil převážně v Dánsku, kde hrál i učil. V roce 1990 učil na mezinárodní dílně v USA, kde poté několik měsíců kočoval se svým představením, poté hrál v Rakousku dětská představení. V letech 1991-1997 externě učil pantomimu a akrobacii ve Finsku. Po tu dobu tam i režíroval. Ve vlastní produkci natočil krátký film Očima mima. 
Od roku 1997 opět pracuje v Česku. Vidět jste jej kromě divadla mohli například i v seriálu právnických rad Ivo Jahelky Neznalost neomlouvá.

V neděli pak Michal Hecht zahraje v rámci předplatného Rodiče s dětmi do divadla představení Sněhurka tak trochu jinak, které nabídne činohru, pantomimu a písničky v pohádce o Sněhurce od 17 hodin.

Břeclavsko 14.1.2009