Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/79541/virtual) in /data/web/virtuals/79541/virtual/www/wp-includes/blocks.php on line 532
Noc pastýřů v Městečku Trnávka – Boleradice

Noc pastýřů v Městečku Trnávka

V sobotu krátce po poledni vyráží divadelníci na zájezd do Městečka Trnávka. V rámci tamější divadelní přehlídky máme uvést Noc pastýřů. V sychravém odpoledni jsme přijeli do obce, která zářila nebývalou novotou. Aby taky ne, když oslavují 700 let od první písemné zmínky o obci!

Vystoupení začíná až v sedm večer, takže následují úpravy představení na místní podmínky, nastavení světel, zkoušky nástupů a pak se už jen čeká v šatně až zazní gong oznamující začátek představení. Nezazněl! V Trnávce přijde uvaděč na forbínu oznámí divákům, že se začíná a že hraje soubor z Boleradic. Na představení přišlo skoro stopadesát diváků – téměř vyprodaný sál. Diváci představení rozuměli a nám se tak dobře hrálo. Následovala připravená večeře a občerstvení v pekle pod jevištěm. S pohostiností s jakou se o nás postarali se nesetkáváme vždy a jsme za ni velmi vděčni. Určitě máme co oplácet.

jj