Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/79541/virtual) in /data/web/virtuals/79541/virtual/www/wp-includes/blocks.php on line 532
Boleradičtí mají v divadle napilno – Boleradice

Boleradičtí mají v divadle napilno

BOLERADICE (ema) – Letošní divadelní sezona je pro Boleradické nabitá. Jak pro diváky představeními hostujících souborů, tak i pro herce především zájezdovou šňůrou s Nocí pastýřů.
Chvála představení Noc pastýřů v podání Boleradických na různých divadelních přehlídkách, zejména pak po vystoupeni ve Vysokém nad Jizerou na národní přehlídce, se zřejmě roznesla po republice a zájem o ni předčil všechna očekávání.
„První zájezd s Nocí pastýřů, který ochotníci podniknou, je za diváky do Městečka Trnávka poslední listopadovou sobotu. Avšak už den předtím, v pátek 28. listopadu, vystoupí před domácím publikem v Boleradicích. Zájem o původně jediné předvánoční vystoupení doma 12. prosince je tak veliký, že se rozhodli přidat i v tomto mimořádném termínu. Následující týden, opět v sobotu, vyráží do východních Čech do Libice nad Cidlinou a po dalším týdnu do předvánoční Vídně, kde zahrají krajanům ve škole Jana Amose Komenského," vyjmenovává Jiří Janda na boleradických internetových stránkách.
V rámci předplatného Rodiče s dětmi do divadla přijede už tuto neděli soubor ze Zlína s představením Pipi Dlouhá punčocha. V pátek 21. listopadu je pak připravena repríza úspěšné Balady z Hadrů v podání souboru PŘINESLIH.

Břeclavsko 12.11.2008