Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/79541/virtual) in /data/web/virtuals/79541/virtual/www/wp-includes/blocks.php on line 532
Program divadla v Boleradicích – Boleradice

Program divadla v Boleradicích

Divadelní spolek intenzivně připravuje v těchto dnech program nadcházející divadelní sezóny. Je nutné oslovit soubory, které přijedou na Podzimní Sešlost, najít volné termíny pro vlastní vystoupení, sestavit Jarní a dětské předplatné, zajistit orchestr na divadelní bál, podepsat smlouvy, napsat program a zadat do tisku… Zkrátka je kolem toho spousta drobné a pro diváka neviditelné práce, bez níž by divadlo v Boleradicích nebylo.
Je otázkou proč to ti divadelníci dělají? Opravdu mají divadlo tak rádi? Ano mají. Bez obětavého nasazení členů ve volném čase by to vše nebylo možné. Výsledkem jejich činění jsou desítky představení, na kterých je vždy plný sál a to je pro ně odměnou. Lidem, kteří věnují svůj volný čas přípravě a organizaci všeho kolem divadla patří určitě velké poděkování a Vás vážení a milí diváci zveme opět do divadla i v té sezóně právě přicházející. Držte nám palce.

Jiří Janda a Stanislav Svoboda

PS.: Maličké poodhrnutí opony nad částí již hotového programu je možné už teď. Mějte na paměti, že je jen zčásti hotov a již dnes víme, že přibudou určitě další představení a akce v divadle.