Country tribuna

Sobota na stadioně patřila tradičnímu festiválku trampské, folkové a country muziky Country tribuna.  Byla pohoda – počasí přálo, pořadatelé se snažili, kapely hrály, táborák hořel. Prostě pohoda.

"Ahoj, Ahoj" ozývá se opět počátkem srpna na návsi, v hospodě či na "stadióně" u rybníka. Opět se sjíždějí kamarádi, přáteléa příznivci festiválku country, trampské a folkové muziky nazvané "Country tribuna Boleradice". Po náročné několikaměsíční přípravě opět zazní tóny kytary, basy, houslí a dalších nástrojů k potěše všech milovníků country. Letošní výběr kapel byl pestrý a kvalitní. Zúčastnili se: YANTAR z Břeclavi, HRNEK z Opavy, HALUZA z Dolních Kounic, Z.PATOČKA z Velkých Bílovic, KATI z Brna, MARNÁ SNAHA z Olešnice, IBATAK z Brna, FALEŠNÁ KARTA z N.Města na Moravě, DUHA z Brna, 9 MĚSÍCŮ PO TEÉ ze Zlína. I přes chladné počasí se srdce cca 150 platících návštěvníků rozehřála velmi kvalitní muzikou v podání těchto skupin. Opravdu excelentní hudební zážitek! Ti co nepřišli, mouhou jen litovat. Při bohatém občerstvení a výtečných uzeninách řeznictví SION prožili všichni skvělý večer se skvělou muzikou. Všem interpretům ještě jednou velký dík. Pro malou vzpomínkou na jižní Moravu byla všem učinkujícím darována kolekce vín z vinařství M+P KORÁBOVI. Akce se jistě velmi dobře vydařila i díky spolupráci místních organizací a především díky dobrovolným a ochotným pomocníkům a organizátorům. Velký dík všem, kteří nezištně přiložili ruku ke společnému dílu. I takováto "akcička" se samozřejmě neobejde bez spolupracujících a spozorských organizací a firem. Tentokrát nám pomohli: Úřad městyse Boleradice, Lékárna Domu zdraví Hustopeče, Sokol Boleradice, Vinařství M+P.Korábovi, Hospodářské potřeby Vystoupilovi, Řeznictví Sion, Pekařství Křižák, Pohostinství "U pážat" Boleradice, Stavkus Boleradice. Ještě jednou všem děkuji za pomoc a sponzorství a těším se na spolupráci a Vaši hojnou účast při dalším ročníku "Country tribuny". Soyca

Podívejte se taky na stránky skupiny Yantar z Břeclavi a nebo na stránky trampské skupiny Falešný karta

Máte-li někdo další fotky pošlete je na internet@boleradice.cz mohou být zde uvěřejněny. Připište taky jméno nebo přezdívku autora.