Letní noc – doplněny další fotografie!

Rok s rokem se sešel, a my jsme se rozhodli opět pořádat Letní noc. Tentokrát jsme začali už v pátek, kdy se čepovalo pivo a prodávala i cigára. Byli jsme překvapeni, že se sešlo dost návštěvníků, i když nás trochu zlobilo počasí. Ale zřejmě to nikomu nevadilo, protože se někteří zdrželi do ranních hodin.
V sobotu jsme se už nemohli dočkat, až nastane ta pravá atmosféra. V 18 30 hod. přijela kapela SAXROCK z Olomouce. Byli jsme překvapeni s jakou aparaturou tato kapela disponuje. Začátek akce byl stanoven na 20 00 hod. a kapela byla připravená hrát ale bohužel začali hrát o hodinu později.
Postupem času se začal stadion zaplňovat. Byli jsem rádi, že se této akce zúčastnilo cca 230 návštěvníků. Stánek s občerstvení byl chvílemi obležen hosty, tak, že jsme měli plné ruce práce. Kapela hrála do 3 hodin. Po skončení jsme si s kapelou sedli a byli jsme mile překvapeni, že se jim u nás velice líbilo, jak areál tak i organizace. Zároveň jsem se s nimi domluvili na další spolupráci.
Chtěli by jsme poděkovat všem co nám pomáhali tuto Letní noc připravit. Ještě jednou díky a za rok na shledanou!

P.S. Na stránkách kapely SAXROCK jsme se dočetli, jak se jim u nás líbilo, i přes velkou vzdálenost se k nám budou rádi vracet.

Jan Stehlík JSDH Boleradice