Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/79541/virtual) in /data/web/virtuals/79541/virtual/www/wp-includes/blocks.php on line 532
Slavnost v našem kostele – Boleradice

Slavnost v našem kostele

Neděle 15.6.2008 byla pro naši farní rodinu o něco slavnostnější než jiné v roce. Zvláště pro osm dětí, které se připravovaly na svoje první svaté přijímání. Vždyť jejich přítomnost a víra jsou tou největší ozdobou našeho chrámu.
Aby tato slavnost proběhla v co největší důstojnosti a vážnosti, probíhala kromě běžných hodin náboženství ještě setkání za přítomnosti rodičů. Na tuto událost se vždy těší a připravuje celá farnost. Rodiče nachystají slavnostní šaty, křestní svíci, výzdobu kostela a pěkné pohoštění. Kmotři a ostatní farníci svým příkladem povzbuzují děti a modlí se za ně.
K prvnímu sv. přijímání letos přistoupily Kateřina Zimolková, Jan Novotný, Magdaléna Straková, Lucie Klimešová, Stela Pelikánová, Vojtěch Imrich, Anna Veselá a Jan Vystoupil. Přeji všem dětem, aby vytrvaly v dobrém a měly Pána Ježíše stále rády. Věřím, že jim z této neděle nezůstane v budoucnosti jen pár zažloutlých fotografií, ale trvalý vztah k Bohu ve společenství církve.
Marie Klimešová, katechetka