Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/79541/virtual) in /data/web/virtuals/79541/virtual/www/wp-includes/blocks.php on line 532
Nové stránky www.boleradice.cz od 1. května 2008 – Boleradice

Nové stránky www.boleradice.cz od 1. května 2008

V říjnu 2001 se objevil na stránkách www.boleradice.cz první zpráva, lépe pozvání tohoto znění:  Divadelní sešlost Boleradice 2001 3 – 7. října 2001 Informace o programu, ubytování, vstupenkách. Od té doby jsou stránky neustále aktualizovány a přináší informace o dění v Boleradicích. Nejprve v několikatýdenních intervalech až po dnešní stav, kdy jsou prakticky dvakrát až třikrát týdně doplňovány informacemi, fotkami a dokumenty. Vzhledem k tomuto množství již není možné provádět aktualizaci jen přes jednoho administrátora a prakticky na nedostačujícím programovém vybavení. Také legislativa vyžaduje provozovat stránky s povinným obsahem a s moduly jako je Úřední deska a Podatelna.

Proto bylo nutno vybrat dodavatele nového redakčního systému a provést do něj převod dat a nezbytných informací. Také způsob práce bude odlišný od dosavadního. Části jako jsou Úřední deska, usnesení Zastupitelstva a Rady městyse bude aktualizovat pracovnice Úřadu městyse, stránky věnované škole budou aktualizovat zaměstnanci školy, spolky si budou moci doplňovat a aktualizovat svoje údaje.

Jako dříve najdete na první straně aktuální zprávičky a fotogalerie z akcí a událostí, které se staly v Boleradicích. Najdete v menu novou rubriku Diskuse, kde bude možno diskutovat na zvolená témata. Doufám, že zpočátku prominete ne zcela úplně naplněné stránky některých odkazů. Starší stránky budou zachovány jako archiv dokumentů.

Přeji Vám aby jste zde vždy nacházeli informace, které Vás zajímají nebo je potřebujete.

Ing. Jiří Janda