Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/79541/virtual) in /data/web/virtuals/79541/virtual/www/wp-includes/blocks.php on line 532
Noc pastýřů sklízí úspěchy – Boleradice

Noc pastýřů sklízí úspěchy

BOLERADICE (jan} – Záměr uvést pouze o svátcích vánočních divadelní hru Noc pastýřů o životní epizodě a osudových sporech rožmitálského učitele Jakuba Jana Ryby a vzniku slavné pastorální mše Hej, mistře, vstaň bystře, nyní již přerostl ve zcela pravidelné představení.

„Ochotníci od premiéry snad neměli volný víkend aby nestálí na prknech jeviště. A diváci jejich snažení oceňují dokonce i potleskem ve stoje. To už dlouho nepamatujeme a proto si vděčných diváků velmi vážíme. Rozhodli jsme se prodloužit šňůru představení ještě až do konce února", prozradil o plánech souboru Jiří Janda. „V těchto dnech také usilovně pilujeme přípravu reprezentačního XIV. Divadelního bálu s podtitulem Praha Karla Hašlera, na kterém zahraje k tanci Salónní orchestr Brno a zpívat, hrát a tančit budou jako vždy členové spolku. Těšíme se na diváky a příznivce divadla v sobotu 9. února."

V únoru bude představení Noc pastýřů v režii Aleny Chalupové uvedeno ještě v sobotu 16. a v neděli 17, a naposledy v sobotu 22. a neděli 23. února. Sobotní představení začínají vždy v 19 hodin večer, nedělní pak v 17 hodin.

Týdeník Břeclavsko 23.1.2008