Hlášení – 7.2.2020

Boleradští stárci, stárky a chasa Vás srdečně zvou na Krojový ples, který se uskuteční v sobotu 15. 2. 2020 v sále ÚM Boleradice. K tanci a poslechu bude od 20 hod. hrát DH Lácaranka, ve 20:30 hod. předtančí domácí a přespolní chasy moravskou besedu. Prosíme občany a spolky, kteří chtějí přispět do tomboly, aby svoje dary předali nejpozději v pátek 14. 2. 2020 Lidce Klimešové, Boleradice 421.

Restaurace na Bařině si Vás dovoluje pozvat na další akci, která se bude konat v pátek 21. 2. 2020. Od 19:00 hod. se vrátíte v čase a budou Vám prodávat pivo za 15,-Kč a vybrané kořalky za levnější ceny. Po celý večer Vás budou provázet známé hity z 90. let a od 23:00 hod. se bude v salonku konat diskotéka. Retro kostýmy z jakékoli doby jsou vítány. Těšíme se na Vás.

Firma topenářský Servis s.r.o. a společenství kominíků a topenářů, bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemcům o kolíkovou dotaci pomůžou s vyřízením dotace pro rok 2020 a můžou Vám kotel nainstalovat. Termín revizí a kontrol se uskuteční v pátek 14. 2. 2020. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350,-Kč, za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350,-Kč a za revizi kotle na tuhá paliva je 800,-Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.

Oznamujeme občanům, že poplatky za svoz a likvidaci komunálního odpadu (popelnice), za psa a pronájem pozemků jsou vybírány na Úřadu městyse nebo je lze uhradit převodem na účet číslo: 109024292/0300, variabilní symbol: číslo domu. Výše poplatku za sběr a svoz odpadu je ve stejné výši jako v loňském roce: 500,- Kč za osobu, 300,- Kč za děti do 6 let a osoby samostatně žijící starší 70 let. Splatnost poplatků je do 30.6.2020.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 8. února v 19:30 hodin uvede Divadelní soubor Jiřího Voskovce ze Sázavy životopisný příběh o Karlu Hašlerovi. Děj hry provází diváky osudem českého herce a písničkáře od jeho příchodu do pražského Národního divadla, až po jeho smrt umučením v koncentračním táboře. Představení je plné známých písniček z Hašlerovy tvorby. V neděli 9. února v 15 hodin uvede hru Počestné paní aneb Mistr ostrého meče, na které je ještě několik volných míst. Do konce února můžete před každým představením navštívit výstavu  „Jihomoravské šibenice“. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.

Společnost Atrima spol. s.r.o. hledá šikovného zaměstnance na pozici zámečník – montér – svářeč. Od zájemců očekáváme pracovitost, týmového ducha, schopnost učit se novým věcem, znalost cizího jazyka – AJ/NJ výhodou, praxe v oboru výhodou. Nabízíme přátelské vztahy na pracovišti, motivující platové ohodnocení – výše základní mzdy závisí na kvalitě a množství odvedené práce. K této mzdě je přiznána částka osobní ohodnocení a cílové prémie, benefity – stravenky, výuka angličtiny, čištění pracovních oděvů firmou, firemní akce – opékání prasete – setkání rodin zaměstnanců, vánoční večírek, teambuilding – sportovní aktivity – rafty, lyže, divadlo. Místo výkonu práce: Šakvice. Životopisy zasílejte na gregerova@atrima.cz. Více informací na www.atrima.cz.

ZŠ a MŠ Těšany přijme administrativního pracovníka se zaměřením na ekonomiku školy na hlavní pracovní poměr. Nástup 1. 3. 2020 Životopis zasílejte na adresu: lada.hrabcova@zsamstesany.cz. Bližší informace u ředitelky školy na telefonu: 724 324 475.