Hlášení – 3.2.2020

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 4.2.2020 od 11:10 do 11:30 h prodávat: brambory z Vysočiny 15,- Kč/kg, cibuli, český česnek 120,- Kč/kg, jablka od 19,- Kč/kg, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky 10,- Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na sadbové brambory na telefonním čísle: 773 000 656.

Drůbežárna Prace bude v úterý 4. 2. 2020 v 11:00 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 8. února v 19:30 hodin uvede Divadelní soubor Jiřího Voskovce ze Sázavy životopisný příběh o Karlu Hašlerovi. Děj hry provází diváky osudem českého herce a písničkáře od jeho příchodu do pražského Národního divadla, až po jeho smrt umučením v koncentračním táboře. Představení je plné známých písniček z Hašlerovy tvorby. V neděli 9. února v 15 hodin uvede hru Počestné paní aneb Mistr ostrého meče, na které je ještě několik volných míst. Do konce února můžete před každým představením navštívit výstavu  „Jihomoravské šibenice“. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.

Firma Ovo-Sadba, zabývající se prodejem sadbových brambor, přijede do naší obce  prodávat sadbové brambory, hnojiva, substráty a další zahrádkářské zboží v úterý 4. 2. 2020 od 14:15 hod.

Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice, vyhlašuje velký VÝPRODEJ NÁBYTKU A KUCHYŇSKÝCH SPOTŘEBIČŮ na prodejně ve Vranovicích od 3. února do 3. března 2020, z důvodu uvolnění skladovacích prostor pro novou kolekci. Vybraný sortiment nábytku zlevňujeme až o 80%. Zveme srdečně zákazníky k výhodnému nákupu ve Vranovicích.

Elis Textil Servis s.r.o. – závod Velké Pavlovice přijme pracovníka na pracovní pozici řidiče. Nástup možný ihned. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr. Životopisy zasílejte na adresu: radek.cibulka@elis.com.

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Personalistka/Personalista. Nabízíme: měsíční fixní mzdu, bonusy/prémie, stravenky, přátelský kolektiv. Požadujeme: příjemné vystupování, profesionalitu, velmi dobré znalosti na PC. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080, email: personalni@nabytek-mikulik.cz

ZŠ a MŠ Těšany přijme asistenta pedagoga na 0,75 úvazku. Nástup možný ihned. Podrobnější informace u ředitelky školy Mgr. Lady Hrabcové na tel. 724324475 nebo emailem lada.hrabcova@zsamstesany.cz.