Hlášení – 30.1.2020

Drůbežárna Prace bude v úterý 4. 2. 2020 v 11:00 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 8. února v 19:30 hodin uvede Divadelní soubor Jiřího Voskovce ze Sázavy životopisný příběh o Karlu Hašlerovi. Děj hry provází diváky osudem českého herce a písničkáře od jeho příchodu do pražského Národního divadla, až po jeho smrt umučením v koncentračním táboře. Představení je plné známých písniček z Hašlerovy tvorby. V neděli 9. února v 15 hodin uvede hru Počestné paní aneb Mistr ostrého meče, na které je ještě několik volných míst. Do konce února můžete před každým představením navštívit výstavu  „Jihomoravské šibenice“. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovníka/pracovnici na pozici Vedoucí/vedoucího prodejny v Krumvíři.  Nástup je možný ihned. Více informací na prodejně nebo na tel. čísle 725 941 438.

Společnost ZEMOS a.s. Velké Němčice nabízí pracovní místo: Ošetřovatelka telat. Ochota práce o víkendech, svátcích. Požadavky: ŘP skupiny B. Samostatnost, spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům, fyzická zdatnost. Práce na HPP, nástup možný ihned. Nabízíme 25 dnů dovolené, stravenky, mobilní telefon a další benefity. Bližší informace na kontaktu: 607 006 526.

Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice, vyhlašuje velký VÝPRODEJ  NÁBYTKU A  KUCHYŇSKÝCH SPOTŘEBIČŮ na prodejně ve Vranovicích od 3. února do 3. března 2020, z důvodu uvolnění skladovacích prostor pro novou kolekci. Vybraný sortiment nábytku zlevňujeme až o 80%. Zveme srdečně zákazníky k výhodnému nákupu ve Vranovicích.

Elis Textil Servis s.r.o. – závod Velké Pavlovice přijme pracovníka na pracovní pozici řidiče. Nástup možný ihned. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr. Životopisy zasílejte na adresu: radek.cibulka@elis.com.

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Personalistka/Personalista. Nabízíme: měsíční fixní mzdu, bonusy/prémie, stravenky, přátelský kolektiv. Požadujeme: příjemné vystupování, profesionalitu, velmi dobré znalosti na PC. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080, email: personalni@nabytek-mikulik.cz