Hlášení – 14.1.2020

Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od pondělí 20. ledna do pátku 24. ledna nebude ordinovat.

Oznamujeme občanům, že svoz vánočních stromků bude ve středu 15. 1. 2020.

Žádáme občany, aby oznámili na Úřad městyse Boleradice poruchy veřejného osvětlení.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 18. ledna v 19:30 hod představením „Zločin v přístavní krčmě“, které sehraje Divadelní soubor z Prahy Jižního Města a v neděli 19. ledna v 15 hodin představení „Naši vaši Furianti“, se kterým nás přijede pobavit divadelní soubor z Ořechova. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením. 

Stabilní mezinárodní společnost Westfalia Metal s.r.o. v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy a pro nové zakázky hledá kolegy/ně na pozice ve 3-směnném provozu: Operátor/ka výroby – vhodné i pro absolventy bez praxe, náborový příspěvek až 30.000,-Kč, ruční svářeč/ka nebo Operátor/ka svařovacího automatu, obsluha strojů. Těšit se na Vás bude tým ryze český a slovenských spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Nabízíme nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, atd. Informace na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com  nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.