Vánoční jarmark a adventní dílna

První adventní neděle letošního roku se nám kvapem přiblížila a tak nastal náš čas pro uspořádání Vánočního jarmarku a adventní dílny. Na úvod bylo připraveno vystoupení boleradické Mateřské školy a po ní následovalo vystoupení Polehrádku a Vokálního souboru při Základní škole Šitbořice. Následně přišly na řadu  tradiční dílničky, ve kterých bylo možné si zhotovit papírové anděly, vánoční ozdoby, březové sněhuláky i tradiční malované perníčky. Také k zakoupení bylo z čeho vybírat. Od medových výrobků školního včelařského kroužku zastoupeného Mirkou Vavrikovou, přes šperky, kabelky, adventní věnečky a vánoční ozdoby od Hanky Vystoupilové, chutné a pěkné perníky Gábiny Vítečkové, voňavá a zdravá
mýdla Šárky Soukopové, drátěné zboží a krásnou výzdobu s adventní tématikou a mnoho dalšího. Pro všechny návštěvníky bylo připraveno drobné občerstvení a také několik druhů vynikající horké medoviny od Honzy Štýbla.
Nakonec přišel čas pro pana starostu a rozsvícení vánočního stromu. No a protože i letos zima a mráz na rozsvícení stromu dorazili, přišel určitě vhod teplý čaj a výborný horký punč, který k tomu adventnímu času prostě patří.

Závěrem bych chtěl za naše sdružení všem popřát krásný adventní čas a do nadcházejících svátků hodně štěstí, pohodu a klid.

Za OS Nedánov Bohuslav Barek

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde:

Adventní dílna  a jarmark 2019.