Táborové zprávičky den 1.

Táborové zprávičky den 1.  – příjezd

Rok se s rokem sešel a my vám opět můžeme přinášet informace z dění na táboře.Díky našemu skvělému řidiči Radkovi Peroutkovi jsme na táborovou základnu v Pozďatíně dorazili v pořádku a s dobrou náladou. Cesta nám opravdu rychle utíkala, známé písničky zněly v uších i hrdlech a s velkým nadšením jsme se začetli do táborového oběžníku, který už na nás čekal hned po nastoupení do autobusu. Jako každý rok v něm děti mohly najít samé zajímavé věci o tom, co nás na táboře čeká a taky skryté nápovědy k soutěžím.

Po příjezdu jsme se rozdělili do oddílů a vyrazili se ubytovat do stanů. Odpolední program byl vyplněný průzkumem okolí, aby jsme se tady dobře vyznali a předešli tak případnému bloudění. Po příchodu do tábora na nás  čekala výborná večeře, na kterou jsme se už všichni moc těšili. Náš řidič Radek pravděpodobně prošel vesmírnou transformací ve špičkového kuchaře, což dokázal báječným gulášem.

Po večeři zůstaly jen vylízané talíře, takže už Radkovi velení nad kuchyní zůstalo. První táborový večer nám počasí úplně nepřálo a poslalo nám nějaké ty přeháňky, takže jsme vzali kytary a pěkně v teple a pod střechou si zazpívali, zahráli stolní hry a postupně se seznamovali s ostatními kamarády. No a než jsme se nadáli, přišla večerka a nezbylo než se odebrat na kutě do stanů.

Boža Barek – hlavní vedoucí tábora

P1240449 P1240448 P1240443 P1240442 P1240427